יום שלישי, 15 במאי 2018

היכן משתמשים במשאבות חול


אם אתם רוצים לשמור על בריכה נקייה אתם צריכים לדאוג שתהיה לכם משאבת חול. משאבות חול הכרחיות בכל בריכה ולמעשה לחול יש השלכות הרבה יותר גדולות מניקיון בלבד. החול יכול לזהם וליצור בריכה שהיא מפגע תברואתי גדול מאוד ובמאמר זה נסביר לכם כל מה שעליכם לדעת.מהי משאבת חול?

כל בריכה צריכה לעבור סירקולציה כאשר תפקידה של משאבת החול היא לשאוב את החול שנכנס למים של הבריכה ולמעשה להשקיע אותו עד אשר הוא מסולק. הסילוק כמובן יתבצע באופן ידני כאשר הפילטרים של המשאבה בסופו של דבר יתמלאו, וזה כבר התפקיד שלכם בתחזוקה שלה. משאבת החול תשאב את החול מהמים באופן מכני כיוון שגרגירי החול גדולים יותר ממולקולות המים.

היכן משתמשים במשאבה זו?

השימוש במשאבת חול חשוב בכל בריכה. אפשר למצוא משאבות חול בבריכות שחייה ציבוריות וגם בפרטיות רצוי שתהיה מותקנת משאבה כזו אם כי אין כלל שמפקח על העניין, ויש לא מעט אנשים שמחליטים לא לרכוש משאבה כלל, לעתים בגלל שאננות ולעתים בגלל חוסר ידע. משאבת החול חשובה מאוד גם בבריכות דגים כאשר אבק, חול ואדמה יכולים להיכנס למים ולפגוע באוכלוסיית הדגים שנמצאת בהם.

משאבות חול לבריכה

אפשר גם לשאוב חול יבש

יכול להיות שהמונח משאבות חול יבלבל חלק מהאנשים ולכן זה המקום לציין שיש גם משאבות שמיועדות לשימוש של חברות בנייה ולאו דווקא לשימוש במתאר המימי. החול הוא מצרך חשוב לתעשיות שונות ובעזרתו מייצרים זכוכיות, מלט ועוד חומרים רבים אחרים. יחד עם זאת, יש צורך למלא ארגזי חול בתחרויות קפיצה לרוחק ומגרשי כדורעף במתחמים עירוניים, מתחמי חול בגני ילדים והרשימה עוד ארוכה. כדי להציב שם את החול יש צורך לשאוב אותו ולשם כך יש משאבות ייעודיות שמבצעות את הפעולה באופן מהיר ויעיל.

איך נשיג משאבת חול?

משאבות חול ניתנות גם לקנייה וגם להשכרה. אם יש לכם בריכה משלכם, לשימוש פרטי או עסקי, לרחצה או לגידול, כמובן שקניית משאבה משלכם תהיה האפשרות העדיפה. אם מדובר על שימוש חד פעמי כמו למשל למלא ארגז חול בגן חובה או כל שימוש, תוכלו ליצור קשר עם אחת החברות והיא תספק לכם משאבת חול שמתאימה בדיוק למשימה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה