יום ראשון, 17 באפריל 2016

תיקון משאבות מים

משאבות מים משמשות למגוון רב של צרכים:
·         הגברת לחץ מים
·         הזרמת מים למאגרים שונים כגון בריכות ומזרקות
·         סחרור מים חמים לדודי שמש ולהסקות
·         שימושים שונים בתעשייה
·         ועוד

כמו כל מתקן אחר – גם משאבות מים יכולות להתקלקל, ובמקרה כזה אתם צריכים שירותי תיקון משאבות מים שיהיו הטובים, האמינים והמהירים ביותר.

תיקון משאבות מים


חברת סליל הנוע מתמחה בתיקון משאבות מים מכל הסוגים ומתחייבת לספק שירות מקצועי, אמין ומהיר באחריות.

להזמנת טכנאי חייגו עכשיו 3257501 - 072

השימושים השונים של משאבות מים

משאבות מים משמשות למגוון רחב של צרכים:

·        הגברת לחץ מים – בבניינים רבי קומות נדרשות משאבות מים חזקות לטובת העברת מים בלחץ תקין אל הדיירים המתגוררים בקומות הגבוהות. כאשר משאבה כזאת מתקלקלת איכות החיים של דיירי הקומות הגבוהות נפגמת, ולכן חשוב להזמין טכנאי המתמחה בתחום של תיקון משאבות מים כמה שיותר מהר.

·     תפעול בריכות ומאגרי מים – לצורך תפעולם התקין של מאגרי מים שונים לרבות בריכות, מפלים מלאכותיים, מזרקות ועוד – יש צורך במשאבת מים שתפעל בצורה תקינה ותזרים את המים ליעדם. במקרה של תקלה במשאבה כזאת חשוב להזמין שירותי תיקון מקצועיים, על מנת שישיבו את המשאבה לפעילות תקינה ויאפשרו המשך שימוש תקין במאגרים.

·        עבודה תקינה של דודי שמש ומערכות הסקה – בדודי שמש ובמערכות הסקה מותקנת משאבה לסחרור המים החמים, וכאשר היא מתקלקלת המים לא מתחממים.
בנוסף לכל אלה, משאבות מים תקינות נדרשות לשימושים שונים בענפי תעשייה מגוונים, ואם פעילותן מופסקת – הדבר עלול לפגוע בתפקוד התקין של המפעל או העסק.

לכן, בכל מקרה של תקלה במשאבת מים חשוב להזמין טכנאי המתמחה בתיקון משאבות מים, אשר יגיע במהירות ויחזיר את המשאבה לתפקוד תקין, על מנת שניתן יהיה לחזור לשגרה בהקדם.

סליל המנוע לשירותכם

חברת סליל המנוע מספקת שירותי תיקון משאבות מים לכל סוגי המשאבות. השירות ניתן על ידי טכנאים מוסמכים ומנוסים, המבצעים בדיקה יסודית של המשאבה ומספקים את הפתרון המתאים.


לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי תיקון משאבות מים מקצועי, אמין ובמחירים הוגנים
צרו עמנו קשר טלפוני כבר עכשיו ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה