יום ראשון, 18 בינואר 2015

כל מה שלא ידעתם על מפוחים לתעשייה

את זועקת שאין לך אוויר, הוא אומר שקשה לו לנשום ושניכם מביטים גבוהה וסביב ומודיעים בפה מלא: אין לנו חלונות בחדר. כך בערך מתחיל הסיפור אודות מפוחים לתעשייה, אשר מתאימים במיוחד במצבים בהם אין אוויר בחלל בו הם נמצאים. כולנו חייבים את האוויר הזה לנשימה שנותן לנו את הכוח להמשך הדרך. כאשר אנו קמים בבוקר או מבצעים פעילות של הליכה מאומצת, הדבר הראשון שאנחנו מתחילים לעשות הוא לנשום נשימה עוקה. המפוח התעשייתי גדול ממדים ומוצב במקומות בהם לא ניתן להתקין חלונות. מרתפים, חניונים, מקלטים ועוד שלל מקומות אשר אמורים לאכלס אנשים מחויבים שיהיה בהם מפוח שכזה.

תמיד טוב לדעת

מפוחים לתעשייה מתאימים במיוחד עבור מקרים בהם נפלט לאוויר עשן כתוצאה מאבק, שמן מטוגן, אדים רעילים ופסולת. המפוח מותקן במקום הספציפי ומאפשר את סינון כל הרעלים שמסכנים את בריאותנו באופן יומי. סל כל החומרים שאנו מתעסקים עימם ביום יום עלולים להיות מזיקים עבורנו ברמה קבועה, שתגרור אחריה מחלות זיהומיות רבות. המפוח מבצע סינון וטיהור האוויר בחלל באמצעות פעולות בסיסיות של יניקה ודחיפת אוויר. בזכות פעולה זו האוויר הרעיל נפלט החוצה ואילו בחדר נשאר אוויר נקי ונעים.

מפוחים לתעשיה


מתאימים בול לצרכי תעשייה

מפוחים לצורכי תעשייה מתאימים במיוחד עבור אותם אנשים אשר מעוניינים לשמור על בריאותם ועל בריאות עובדיהם בדרך הטובה ביותר. הצרכים בעבורם קיים הצורך במפוחים לתעשייה עומדים בקנה אחד עם הצורך העז בביטחון בעבודה. על מנת לשמור על תברואה תקינה של מקום העבודה בו אתם מבצעים את העבודות שלכם, מחייבים התקנה של מפוח שיסנן רעלים הנובעים מעשן רעיל הנפלט ושמן שרוף כתוצאה מטיגון עמוק. מתקנים צבאיים עושים שימוש במפוח, על מנת לטהר שטחים כגון מחסנים וחדרי חמל אשר לא אפשרי שיהיה בהן חלונות.

מפוחים לתעשייה כחובה לאומית

העבודה שלנו וההימצאות שעות רבות אל מחוץ לביתנו, עלולה לפגוע בבריאותנו ברמה יומית גבוהה ביותר. את מרבית היום אנו משקיעים בעיקר במקום עבודתנו ויש לנו את החובה לדאוג לעצמנו כמה שניתן. התקנת מפוחים הכרחית במיוחד לצרכי תעשייה ואין כמעט דרך שניתן להסתדר בלעדיהם. כל הנחוץ הוא לשמור על כך שלא יחדרו רעלים לתוך הגוף שלנו והמפוח הוא זה שיוודא כי כל זה מתבצע.


אם אתם מצויים רוב הזמן במבנים סגורים אשר לא מאפשרים לכם לבצע אוורור מתאים, ראוי כי תזדקקו לפריט יעיל אשר ימנע מאוויר רעיל להגיע ולזהם את מרחב המחייה שלכם. בתעשייה קיימים מבנים המצריכים באופן בטיחותי התקנה של מפוח, כאשר היא אפשרית לביצוע בפשטות רבה. לפני שאתם מתחילים לעבוד במקום סגור ומחניק, וודאו כי מותקן בו מפוח. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה