יום ראשון, 6 באפריל 2014

הכל על המנועים של סליל המונע


חברת סליל המונע, נחשבת כיום לאחת החברות המובילות בארץ בשיווק ותיקון של מנועים מכל הסוגים. החברה בין היתר משווקת מנועים למגוון רחב מאד של עסקים - הן במגזר התעשייתי, הן במגזר העסקי ואף למגזר הפרטי.  כמובן שהחברה תמיד מקפידה על מתן שירות איכותי במיוחד, אולם חשוב להתעכב ולהבין, אילו מנועים בעצם חברת סליל המונע יכולה לשווק. כך תוכלו לדעת, האם שירותי החברה יכולים להתאים גם לכם במידת הצורך.
מנועים


איזה מנועים מוצאים אצל החברה?

       גנרטורים - ניתן למצוא בחברת סליל המונע מנועים אשר מבוססים על גנרטורים. הגנרטורים הם מכונות מיוחדות, אשר פועלות על בסיס של דלק (ולכן גם צורכות חומרים כמו בנזין סולר, וכיו"ב), וכך הגנרטור יכול להפיק את האנרגיה החשמלית, ובסופו של דבר לספק חשמל, עבור המנועים השונים שמבוססים על פעולתו של הגנרטור.
       מנועי חשמל - חלק ניכר מהמנועים שחברת סליל המונע משווקת, הם מנועים שמבוססים על אנרגיה חשמלית. מדובר על מנועים שיכולים לפעול על זרם ישיר או על זרם חילופין לבחירתכם. ישנם מנועים סינכרוניים ומנועים א-סינכרוניים, כאשר גם טווח המחירים של מנועי החשמל משתנה, בהתאם לגודלם, יכולת התפוקה שלהם, וכיו"ב.
       שירות ליפוף מנועים - שירותי ייחודי שחברת סלילה המנוע מעניקה ללקוחותיה, וקשור לכך שבמנועי החשמל, יש בעצם סלילי נחושת שמאפשרים את הפקת החשמל. במקרה של תקלה - מגיעים אנשי הצוות של החברה, וכמובן מתקנים את הליפוף של החוטים הללו. מדובר על שירות ברמה גבוהה, שכמובן נעשה ע"י אנשי מקצוע מוסמכים.

למי זה יכול להתאים?

המנועים השונים של חברת סליל המונע יכולים להתאים כאמור למגוון רחב מאד של גופים, מוסדות, ואנשים. אם אתם זקוקים לגנרטור לטובת הפעלת מנוע חשמלי נייד, אם אתם מעוניינים בהתקנה של מנוע לכלי תחבורה שונים או לטובת מכונות תעשיה 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה